جستجو
نوشته‌های تازه
آخرین دیدگاه‌ها
  آخرین مطالب سایت
  آخرین اخبار و اطلاعیه ها

  خدمات

  آموزش به عنوان ابزاری برای ارتقاء منابع انسانی سازمان، امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. حتماً بسیاری از مدیران هوشمند و به روز، در محافل مختلف در باره آموزش مجازی و لزوم حرکت سازمان ها از آموزش حضوری سنتی به یادگیری الکترونیکی و آموزش مجازی مطالبی را شنیده اند. مزایای این شیوه نوین آموزش از نظر دسترسی در همه مکانها و زمانها، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها، مدیران و سازمان ها را در این مسیر مشتاق می کند. اما هر مدیری برای تصمیم گیری در این زمینه نیاز به دانش و تخصص کافی در حوزه انواع روش ها و تکنیک های تولید محتوای یادگیری الکترونیکی(ELearning Content) و نرم افزارهای سیستم مدیریت یادگیری(Learning Management System) و ابزارهای تألیف محتوا (Authoring Tools)   دارد. سایت کلاسینو علاوه بر عرضه محصولات آموزش مجازی، خدمات زیر را نیز به اعضای خود ارائه می نماید:

  • * آموزش به مربی

  مشاوره به اساتید، کارشناسان و متخصصین در زمینه تولید محتوای آموزش مجازی که این مشاوره به غیر از تولید محتوا که در دامنه اختیارات و تخصص استاد است، سایر موارد شامل تولید فایل پاورپوینت، طراحی انیمیشن ها و متحرک سازی، صداگذاری، تولید خروجی با استاندارد اسکورم و فرمت های SWF ، HTML ، ویدئو MP4 را در بر می گیرد.

  • * راهکارهای سازمانی

  مشاوره به مدیران عامل، مدیران منابع انسانی و مدیران آموزش سازمان های تولیدی و خدماتی در رابطه با:

  • * انتخاب نرم افزار و راه اندازی سیستم مدیریت یادگیری (LMS)
  • * تأمین یا طراحی و تولید محتوای آموزش مجازی مورد نیاز سازمان
  • * راه اندازی مرکز آموزش مجازی (ELearning Center) در سازمان

  دانش و تجربه ما در حوزه یادگیری الکترونیکی و آموزش مجازی می تواند مدیران تصمیم گیر را پشتیبانی نماید و به آنها در تولید محتوا و پیاده سازی آموزش مجازی در سازمان در کوتاهترین زمان، کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت، یاری نماید.